pokrowce z plandeki, pokrowce z plandek, produkcja na wymiar pokrowce

Nasza firma oferuje Państwu pokrowce z plandeki produkowane do wymiar, wskazany przez Państwa. Pokrowce z plandek wykorzystywane są do zabezpieczania palet, paletozbiorników, maszyn, towarów i materiałów. Nasze pokrowce mogą być wykorzystywane do zabezpieczania stacjonarnego przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych oraz podczas transportu drogowego, kolejowego i morskiego.

Wszystkie pokrowce z plandek wykonujemy na dokładny wymiar wskazany przez Państwa w zamówieniu. Dzięki temu jesteśmy w stanie wykonać nawet bardzo nietypowe kształty i formaty w dowolnym wymiarze. Nie ograniczamy Państwa wymiarem minimalnym i maksymalnym. Na pokrowcach możemy zakuć otwory montażowe lub inny gotowy sposób montażu.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość materiałów, szeroki wybór tkanin i kolorów, a także krótki czas realizacji. Średni czas realizacji zamówienia zamówienia w przypadku standardowych pokrowców plandekowych wynosi ok. 4-5 dni roboczych.

pokrowce z plandeki, pokrowiec z plandeki, pokrowiec plandekowy, pokrowce plandekowe

Dostępne materiały:

  • PE (PP) 200 g/m2 - najlżejszy materiał do produkcji pokrowców. Możliwość zastosowania zarówno stacjonarnie, jak i podczas transportu drogowego, morskiego i kolejowego. Dostępne kolory: niebieski, siwy, zielony.
  • PCV 650 g/m2, 680 g/m2, 900 g/m2 - ciężkie i grube tkaniny do długotrwałego zabezpieczenie szczególnie wrażliwych towarów, materiałów i maszyn stacjonarnie, a także podczas transportu morskiego, kolejowego i drogowego.
  • PCV 650 g/m2 trudnopalna - jest to samogasnąca wersja tkaniny PCV 650 g/m2. Dodatek specjalnego proszku sprawia, że podczas zapłonu, pokrowiec od razu gaśnie i nie pali się dalej. Oferowane pokrowce z plandeki trudnopalnej, posiadają certyfikat trudnopalności B2, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.
  • Pokrowce przeźroczyste - możemy również wykonać pokrowce z plandeki przeźroczystej. Wówczas wszystkie krawędzie zewnętrzne są w kolorze, ale środek jest całkowicie przeźroczysty. Dzięki temu mają Państwo możliwość kontrolowania tego, co znajduje się pod pokrowcem.

Produkcja pokrowców z plandek na wymiar:pokrowce z plandek, pokrowce plandekowe, pokrowce z plandeki

Wszystkie pokrowce z plandek wykonujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu jesteśmy w stanie wyprodukować pokrowce z plandeki o dowolnym wymiarze i kształcie. Wyjątkami są jedynie pokrowce okrągłe i w formie walca, których niestety nie jesteśmy w stanie wykonać. Wszystkie pokrowce produkowane są przy użyciu zgrzewarek. Co bardzo istotne - zgrzewy są w 100 % szczelne i bardzo estetyczne, dzięki czemu pokrowce są wodoodporne. Oferujemy Państwu wykonanie pokrowców w dowolnym wymiarze. Należy jednak pamiętać, że w przypadku mniejszych rozmiarów, konieczny może się okazać zakup większej ilości (minimum produkcyjne).

Pokrowce z plandeki - sposoby montażu:

Opcji montażu naszych pokrowców z plandeki jest bardzo dużo. Najpopularniejszym jest zakładanie pokrowca od góry (jak kaptura), a następnie przymocowanie do palety, maszyny lub konstrukcji, przy pomocy linki gumowej i oczek metalowych, zakutych na dolnej krawędzi. Pokrowce z plandeki możemy również wyposażyć w rzepy montażowe, kedry wzmacniające, itp. Na dolnej krawędzi możemy również wykonać kieszenie na rurki lub płaskowniki, przy pomocy których pokrowce będą montowane do konstrukcji.

Otwierany pokrowiec z plandeki:

Nasza firma oferuje również pokrowce plandekowe z otwieranymi ścianami. Może dotyczyć to jednej ściany, dwóch, trzech lub wszystkich czterech. Ściany mogą być ze sobą wiązane przy pomocy linki gumowej, lub zamykane przy pomocy paska zapięciowego. Istnieje również możliwość zapinania ścian na rzepy, ale takie rozwiązanie nadaje się do stosowania jedynie wewnątrz budynków, ponieważ podczas transportu może dochodzi do otwierania się pokrowca.

Przykładowe zastosowanie:

  • pokrowce na palety
  • pokrowce na zbiornikopalety
  • pokrowce na maszyny
  • pokrowce na materiały
  • pokrowce na towary

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszym działem handlowym:

609 038 703

biuro@plandekinawymiar.pl