Plandeki na altanę / plandeki na altankę

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na altankę produkowane na wymiar ściśle określony przez klienta. Plandeki do altan można podzielić na dwa rodzaje – eleganckie plandeki z oknami na sezon oraz mniej eleganckie, plandeki zabezpieczające altankę przez niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Wszystkie plandeki na altanę wykonujemy z tkanin eleganckich, dzięki czemu nie tylko bardzo dobrze zabezpieczają, ale również są bardzo ładne i gustowne.

 

plandeki na altankę, plandeki do altany, plandeki na taras, plandeki z oknami

 

Plandeki na altanę z oknem (eleganckie na sezon)

Plandeki na altanę z oknem produkowane są z eleganckiego materiału PCV o grubości 650 g/m2. Niestety plandeki nie może stanowić samo okno, ponieważ nie będzie ono miało dostatecznej wytrzymałości. Dlatego właśnie, plandeki na altanę z oknem muszą posiadać odpowiednio wykonaną obramówkę. Obramówka może mieć dowolny kolor, jednak najczęściej wybieranymi są spokojne kolory – brązy i ecru. Maksymalna wysokość okna w przypadku plandek na altankę wynosi 130 cm. Jeżeli okno ma być wyższe należy zastosować szpros.

Plandeki do altan z oknem mogą być montowane na wiele sposobów. Standardowo w cenie znajdują się oczka plandekowe nabijane na stałe w plandekę. Klient może jednak wybrać oczka kotarowe, które zachowują się jak żabki w firanach domowych. W każdym jednak przypadku, plandekę można przesuwać na boki. Klient może również wybrać możliwość zwijania i podwijania plandeki. Wówczas montujemy w plandece paski zapięciowe, które umożliwiają podpięcie zwiniętej plandeki.

  • Tkanina – PCV – polichlorek winylu
  • Gramatura – 650 g/m2
  • Kolory – brązowy, piaskowy, ecru, kawa z mlekiem
  • Okna – tak
  • Nadruk – nadruk laminowany o wysokiej rozdzielczości

 

 

Plandeki na altanę zabezpieczające przed warunkami atmosferycznymi

Plandeki na altankę zabezpieczające przez jesiennymi i zimowymi warunkami wykonane są z wielosezonowej tkaniny okryciowej PE (PP) 220 g/m2. Plandeka taka ma zabezpieczać altanę i przedmioty znajdujące się wewnątrz niej przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Ten typ plandeki jest stosunkowo tani, ale bardzo wytrzymały. Plandeka wytrzyma co najmniej kilka sezonów, a  między czasie będzie można ją zastosować do innych celów, np. przykrycia drewna.

  • Tkanina – PE (PP) – polietylen powlekany polipropylenem
  • Gramatura – 200 g/m2
  • Kolory – niebieski / zielony / jasny siwy
  • Okna – nie
  • Nadruk – nie

 

Jeżeli poszukujesz plandeki na altankę lub potrzebujesz więcej informacji – zadzwoń do nas 509 491 716

 

plandeki na altanę