Jeśli twoja firma potrzebuje ochrony podczas prac spawalniczych, zdecyduj się na zastosowanie kotary spawalniczej. Nasze płachty to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa, a także pełna dowolność dopasowania do indywidualnych potrzeb każdego Klienta.

kurtyny spawalnicze

Kurtyny spawalnicze z materiału PCV trudnopalnego

Zastosowane materiału PCV w plandekach sprawdza się na wielu płaszczyznach. Przede wszystkim pełni rolę odgradzania przestrzeni do pracy, ochronę materiałów i maszyn, a w przypadku plandek spawalniczych chroni przed iskrzeniem oraz nadmiernym nagrzewaniem się miejsca pracy. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Wszystkie kotary spawalnicze są szyte na zamówienie, dzięki czemu gwarantujemy doskonałe dopasowanie. 

Posiadany atest trudnopalności klasy B potwierdza, że nasze kurtyny spawalnicze są niezastąpione wszędzie tam, gdzie bezpieczeństwo jest priorytetem, szczególnie podczas pracy związanych ze spawaniem elektrodami czy gazami.

Doskonale wiemy że w wielu przypadkach, oprócz bezpieczeństwa i jakości, ważna jest również estetyka. W ofercie naszej firmy znajdą państwo takie kolory jak: zielony, szary, biały, oraz khaki.

Jeśli kurtyny spawalnicze to to czego szukasz odezwij się do naszego biura obsługi klienta. Nasi eksperci są gotowi odpowiedzieć na wszystkie pytania oraz przygotować spersonalizowaną ofertę.

Plandeka spawalnicza - materiał z atestem

Plandeki spawalnicze zyskały dużą popularność wśród przedsiębiorstw polskiego przemysłu ze względu na swoją wyjątkową jakość i innowacyjność. Wykonane z wytrzymałego materiału PCV o gramaturze 650 g/m2 gwarantują odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne oraz wszelkie rozdarcia. Atest trudnopalności klasy B potwierdził, że płachta w kontakcie z ogniem topi się minimalizując dzięki temu ryzyko rozprzestrzeniania się pożaru. 

Do każdego zamówienia na plandekę spawalniczą istnieje możliwość wystawienia atestu trudnopalności. Dokument jest niezbędny przy odbiorze w nowej hali produkcyjnej lub podczas kontroli państwowej straży pożarnej. Prosimy o zgłoszenie chęci uzyskania takiego atestu podczas składania zamówienia.

kurtyny spawalnicze kotary spawalnicze zasłony do spawania

Kurtyna spawalnicza na wymiar 

Specjalizacją naszej firmy jest produkcja kotar na indywidualne wymiary. Dzięki możliwościom produkcji możemy dostarczyć rozwiązania, które odpowiadają nawet najtrudniejszym wymaganiom aplikacji. 

Nowoczesny park maszyn oraz obszerna hala umożliwiają szybką produkcję seryjną, ale także wykonanie plandek o niestandardowych i dużych rozmiarach.

Nasza elastyczność pozwala na montaż oczek zakuwanych w materiale lub oczka kotarowe do przesuwania na lince. Jeśli oczekujesz konkretnego rozwiązania, którego nie znalazłeś dotychczas na rynku - odezwij się do naszego biura obsługi klienta! Jesteśmy gotowi sprostać każdym unikalnym potrzebom wszystkich naszych klientów.

Zasłona spawalnicza - montaż

Do montażu zasłon spawalniczych nie potrzebujesz dodatkowej usługi firmy, możesz to zrobić we własnym zakresie. Aplikacja zasłon w Twoim miejscu pracy jest bardzo prosta. Do każdej plandeki dostarczamy specjalne oczka kotarowe, które są przynitowane do górnej krawędzi plandeki, dzięki temu łatwo przesuniesz kotary po naprężonej lince lub rurce. 

plandeki na wymiar kotary

W przypadku linki celnej jej naprężenie odbywa się za pomocą śruby rzymskiej, co dodatkowo zapewnia stabilność zasłony. Pamiętaj - nasza firma nie oferuje sprzedaży rurek do kotar, jednakże pomagamy zapewnić niezbędne akcesoria umożliwiające montaż zasłon w sposób bezproblemowy.

Należy pamiętać, że oferowane plandeki nie są całkowicie niepalne. W przypadku bezpośredniego kontaktu z ogniem zapalą się, natomiast po ustąpieniu źródła ognia natychmiast zgasną.

Zapraszamy do składania zapytań ofertowych !

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Więcej informacji pod numerem telefonu 609 038 703