Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na przyczepki samochodowe na wymiar. Plandeka na przyczepkę wykonywana jest najczęściej z materiału PCV o gramaturze 650 - 680 g/m2. Zapewnia to bardzo dobrą ochronę przewożonym przedmiotom, przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo duży wybór kolorów! Stalowe oczka i linka do montażu, które ułatwiają montaż plandeki!

Plandeka na przyczepkę

Produkcja plandek na przyczepki

Realizacją plandek na przyczepki zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie i cenne uwagi klientów pozwalają na stworzenie plandek o najwyższej jakości. Dostarczamy gotowe plandeki zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Każda nasza plandeka na przyczepkę jest bardzo wytrzymała mechanicznie, odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Nasze plandeki na przyczepki w miejscach kontaktu z burtą czy stelażem, posiadają specjalne wzmocnienia, które zapobiegają przetarciu plandeki nawet przy intensywnym jej użytkowaniu. Oczywiście są wyposażone w osprzęt niezbędny przy montażu (zakucia wykonane ze stali nierdzewnej). Klient ma również do wyboru możliwość jej otwierania wedle zapotrzebowania (tył, przód lub boki).

Gotowa plandeka jest w pełni wodoodporna i mrozoodporna, dzięki czemu może być używana codziennie, o dowolnej porze roku i w każdej aurze. Ponadto materiał, z którego wykonujemy plandeki jest odporny na promieniowanie UV, dzięki czemu materiał nie traci swojego koloru.

Plandeka na przyczepkę na wymiar

Wszystkie plandeki z przeznaczeniem na przyczepkę samochodową wykonujemy pod indywidualny wymiar klienta. Dlatego też klient otrzymuje gotową plandekę, która idealnie pasuje na stelaż i przyczepkę. Posiadamy szeroki wybór kolorów naszych plandek. Klient do wyboru ma kolory:

  • Niebieski
  • Szary
  • Zielony
  • Biały
  • Czarny
  • Żółty
  • Beżowy
  • Brązowy
plandeka na przyczepki

Czy nadruk na plandece na przyczepkę jest możliwy?

Zajmujemy się również wykonywaniem nadruku na plandekach na przyczepkę samochodową. Do produkcji plandek do przyczepek używamy materiału PCV czyli polichlorku winylu i tylko na takiej plandece możliwe jest zrobienie nadruku. Nie ulegnie on rozmazaniu czy zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz podczas mycia przyczepki. Jesteśmy w stanie wykonać każdą grafikę, używamy w tym celu nowoczesnych drukarek. Nadruki przez nas wykonane są wyraźne i w bardzo nasyconych kolorach. Dodatkowo każdy nadruk jest laminowany a na życzenie klienta za dodatkową opłatą cała plandeka z nadrukiem może zostać dodatkowo polakierowana.

Jak zamówić plandekę na przyczepkę?

Jeśli potrzebujesz plandekę na przyczepkę samochodową a masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta. Odpowiemy na wszelkie zapytania, pomożemy Ci w realizacji Twojego zamówienia oraz dokonamy szybkiej i atrakcyjnej wyceny. Pracujemy dla Was w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

Plandeka na przyczepkę oferta

Jeżeli jesteś zainteresowany produkcją plandek na przyczepki na wymiar to zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży, który pomoże wykonać rysunek techniczny po uprzednim podaniu wymiarów. Zapraszamy!

609 038 703

biuro@plandekinawymiar.pl