Plandeka na przyczepkę Plandeka na przyczepkę

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na przyczepki samochodowe na wymiar. Plandeka na przyczepkę wykonywana jest najczęściej z materiału PCV o gramaturze 680 g/m2. Zapewnia to bardzo dobrą ochronę przewożonym przedmiotom, przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Bardzo duży wybór kolorów ! Stalowe oczka i linka do montażu, które ułatwiają montaż plandeki !

plandeka przyczepka 1 plandeka przyczepka plandeka przyczepka 2

Plandeki do przyczepek - produkcja

Realizacją plandek na przyczepki zajmujemy się od ponad 20 lat. Nasze doświadczenie i cenne uwagi klientów pozwalają na stworzenie plandek o najwyższej jakości. Dostarczamy gotowe plandeki zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom. Każda nasza plandeka na przyczepkę jest bardzo wytrzymała mechanicznie, odporna na ścieranie i warunki atmosferyczne. Nasze plandeki na przyczepki w miejscach kontaktu z burtą czy stelażem, posiadają specjalne wzmocnienia, które zapobiegają przetarciu plandeki nawet przy intensywnym jej użytkowaniu. Oczywiście są wyposażone w osprzęt niezbędny przy montażu (zakucia wykonane ze stali nierdzewnej). Klient ma również do wyboru możliwość jej otwierania wedle zapotrzebowania (tył, przód lub boki).

Plandeki na przyczepki samochodowe na wymiar

Wszystkie plandeki z przeznaczeniem na przyczepkę samochodową wykonujemy pod indywidualny wymiar klienta. Dlatego też klient otrzymuje gotową plandekę, która idealnie pasuje na stelaż i przyczepkę. Posiadamy szeroki wybór kolorów naszych plandek. Klient do wyboru ma kolory:

  • niebieski
  • szary
  • żółty
  • czerwony
  • zielony
  • biały
  • beżowy
  • brązowy
 • czarny

i wiele innych. Zadzwoń i zapytaj o dostępność wybranego przez Ciebie koloru.

Nadruk na plandekach samochodowych

Zajmujemy się również wykonywaniem nadruku na plandekach na przyczepkę samochodową. Do produkcji plandek do przyczepek używamy materiału PCV czyli polichlorku winylu i tylko na takiej plandece możliwe jest zrobienie nadruku. Nie ulegnie on rozmazaniu czy zniszczeniu pod wpływem niekorzystnych warunków atmosferycznych oraz podczas mycia przyczepki. Jesteśmy w stanie wykonać każdą grafikę, używamy w tym celu nowoczesnych drukarek. Nadruki przez nas wykonane są wyraźne i w bardzo nasyconych kolorach. Dodatkowo każdy nadruk jest laminowany a na życzenie klienta za dodatkową opłatą cała plandeka z nadrukiem może zostać dodatkowo polakierowana.

Jak zamówić plandeki na przyczepki samochodowe

Jeśli potrzebujesz plandekę na przyczepkę samochodową a masz jeszcze jakieś wątpliwości, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z naszym biurem obsługi klienta. Odpowiemy na wszelkie zapytania, pomożemy Ci w realizacji Twojego zamówienia oraz dokonamy szybkiej i atrakcyjnej wyceny. Pracujemy dla Was w dni powszednie w godzinach od 8 do 16. Zapraszamy serdecznie do współpracy.

wycena