W ofercie naszej firmy znajdą Państwo najlepszej jakości plandeki na wymiar, które z powodzeniem zabezpieczą każdy cenny przedmiot, a nawet budynki. Plandeki zyskują ogromną popularność głównie ze względu na jej nieograniczone zastosowania oraz wysoką jakość i żywotność materiału. Specjalizujemy się w zamówieniach plandek na wymiar

Nasza firma od blisko 20 lat oferuje najwyższej jakości produkty. Posiadamy nowoczesną produkcję w Bydgoszczy, ale wszystkie towary wysyłamy kurierem w dowolne miejsce Polski. Gwarantujemy krótkie terminy realizacji oraz atrakcyjne ceny.

baner

 

Produkcja plandek na wymiar

Produkujemy plandeki z najwyższej jakości materiałów PP (PE) 220 g/m2 oraz PCV 650 g/m2. To bardzo trwałe i odporne na warunki atmosferyczne materiały, które są odporne na rozdarcie, przetarcie i działanie promieni UV. Mogą być również wyposażone w różnego rodzaju zamocowania, takie jak rzepy, haki i oczka, aby umożliwić łatwy montaż i demontaż. Nasz dział obsługi klienta przygotuje w pełni spersonalizowane zamówienie o pożądanym rozmiarze, kolorze, ilości okien oraz umiejscowieniu oczek montażowych.

Jakie jest zastosowanie naszych plandek?

Ze względu na nieograniczoną ilość zastosowań oraz wysoką jakość i żywotność materiału, plandeki na wymiar są wykorzystywane w wielu dziedzinach polskiego przemysłu oraz do prywatnych celów. 

  1. Plandeki na łodzie: Plandeki na wymiar są często stosowane do ochrony łodzi przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Mogą być one dostosowywane do różnych rozmiarów i kształtów łodzi, a także mogą być zaprojektowane zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami klienta.
  2. Plandeki na maszyny: Plandeki na wymiar mogą być stosowane do ochrony maszyn, takich jak koparki, ładowarki i ciągniki, przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Mogą one również być zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić dostęp do różnych elementów maszyny.
  3. Plandeki na pojazdy: Plandeki na wymiar mogą być stosowane do ochrony pojazdów, takich jak samochody, motocykle i ciężarówki, przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Mogą one również być zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić dostęp do różnych elementów pojazdu.
  4. Plandeki na budynki: Plandeki na wymiar mogą być stosowane do ochrony budynków, takich jak magazyny, hale produkcyjne i budynki rolnicze, przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami. Mogą one również być zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwić dostęp do różnych elementów budynku.
  5. Plandeki na piaskownicę: Plandeki na wymiar mogą być również stosowane do ochrony piaskownic przed warunkami atmosferycznymi i zanieczyszczeniami, które mogą zanieczyścić piasek.
  6. Plandeki na taras: Plandeki zaprojektowane tak, aby chronić przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi taras, na którym znajdują się np. meble ogrodowe. Plandeki na taras mogą być zaopatrzone w dodatkowe pasy/rzepy do łatwego odkrywania wybranych ścianek. 

Ponadto produkujemy:

plandeki na wymiar

Z jakich materiałów produkujemy plandeki na wymiar?

Przystępując do realizacji zamówienia omawiamy wcześniej z każdym klientem zastosowanie, do którego wykorzysta wyprodukowaną plandekę. W zależności od warunków pracy plandeki dobieramy odpowiedni materiał, z którego zostanie wykonana. Oferujemy dwa rodzaje surowców PP (PE) 220 g/m2 oraz PCV 650 g/m2.

Różnica między plandeką PP (PE) o gramaturze 220 g/m2 a PCV o gramaturze 650 g/m2 polega głównie na różnicy w materiałach i ich właściwościach.

Plandeka PP (PE)  jest lekką i wytrzymałą płachtą, a także odporną na warunki atmosferyczne. Gramatura 220 g/m2 oznacza, że jest to cienka plandeka, która nie jest tak wytrzymała jak grubsza plandeka np. PCV 650g/m2.

Natomiast plandeka PCV jest cięższa i bardziej wytrzymała niż PP (PE). Gramatura 650 g/m2 oznacza, że jest to grubsza plandeka, która jest bardziej odporna na rozdarcie i warunki atmosferyczne niż cieńsza plandeka.

Przykładowe kolory plandek PCV

plandeki na wymiar przykladowe kolory
Jak zmierzyć plandekę?

Pomiar plandeki można dokonać we własnym zakresie. Zaczynamy od pomiaru wysokości plandeki (od dolnej do górnej krawędzi), a następnie przechodzimy do zmierzenia szerokości (od lewej krawędzi belki, lub krańca ścianki do prawej krawędzi). Ze względu na osprzęt montażowy, należy szerokość płachty zmierzyć z włączeniem szerokości i grubości obecnej belki. W przypadku niestandardowych kształtów np. Wielokąty, przestrzenie okrągłe etc. Wykonujemy rysunek techniczny, który przesyłamy do akceptacji klienta.

Ile kosztuje plandeka na wymiar?

Finalny koszt plandeki jest uzależniony od jej specyfikacji. Ceny zaczynają się od 40 zł za metr kwadratowy. Na cenę zamawianej plandeki wpływa m.in. rodzaj wybranego materiału, ilość okien, rozmieszczenie oczek montażowych, dodanie dodatków typu rzepy i haki. Każde zamówienie jest indywidualne, dlatego skontaktuj się z naszymi ekspertami po spersonalizowaną wycenę!

Jaki jest termin realizacji plandeki na wymiar?

Termin realizacji jest zależny od tego jakie plandeki na wymiar Państwo potrzebują, a także od ilości zamówionych sztuk. Oczywiście wyroby proste i nieskomplikowane wykonujemy w bardzo krótkim czasie. W przypadku bardziej skomplikowanych realizacji, termin wynosi ok. 8-10 dni roboczych. Ten sam termin dotyczy również plandek na altanki ogrodowe.
Oferujemy również realizację zamówień na cito. Należy jednak pamiętać, że wiąże się to z nieco wyższą ceną. Cena jest każdorazowo ustalana z klientem przed zamówieniem plandek.