Plandeki są szeroko znane i chętnie wykorzystywane wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba ochrony cennych przedmiotów lub dużych konstrukcji. Odporność materiału PE oraz PCV na niekorzystne warunki atmosferyczne sprawia, że doskonale sprawdzają się również do zabezpieczenia drewna. Nasze plandeki na drzewo są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, co daje gwarancję ochrony nawet przez wiele lat.

drewno przykryte plandeką

Plandeki do przykrycia drewna - sprzedaż online

Zamów plandekę na drewno online! Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi Klienta - telefonicznie lub mailowo. Nasi doświadczeni pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania oraz przygotują spersonalizowaną ofertę. 

Oprócz posiadanych gotowych plandek w formatach 6x10, 6x12, 8x10, 8x12, 10x12, 10x15, 10x20, 12x18, 15x16, 15x20, 20x20 przyjmujemy również zamówienia na plandeki szyte na miarę.

Plandeki na drzewo - jaki wybrać materiał?

Zastanawiasz się który materiał do wykonania plandeki będzie dla Twoich potrzeb odpowiedni? W swojej ofercie posiadamy dwie opcje do wyboru - plandekę wykonaną z polietylenu (PE) lub z polichlorku winylu (PCV). Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w podjęciu decyzji!

Jeśli zależy Ci aby płachta ochronna służyła Ci przez wiele lat bez uszczerbku na materiale, to polecamy materiał PCV. Plandeki do przykrycia drewna wykonane z polichrlorku winylu są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne. Tego rodzaju pokrycie może służyć Ci przez wiele lat, zapewniając najwyższą ochronę drewna przed deszczem, śniegiem i wilgocią.

Z drugiej strony, jeśli oczekujesz rozwiązania bardziej ekonomicznego i nie planujesz aby plandeka służyła Ci kilkanaście lat, to warto rozważyć wybór materiału PE. Plandeka na drzewo PE jest znacznie lżejsza, elastyczna i bardziej przystępna cenowo. Wciąż zapewnia skuteczną ochronę drewna przed czynnikami atmosferycznymi na kilka sezonów.

Plandeka na drewno kominkowe - czy warto?

Plandeka na drewno kominkowe bardzo często rozwiązuje problemy, na które napotykamy podczas przechowywania materiału. Oto kilka powodów, dlaczego warto rozważyć korzystanie z plandeki:

  • Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: Plandeka na drewno kominkowe stanowi barierę przed deszczem, śniegiem, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu drewno pozostaje suche i nie ulega zniszczeniu.
  • Zabezpieczenie przed wilgocią i pleśnią: Stały kontakt z wilgocią sprzyja rozwojowi pleśni i grzybów. Plandeka zabezpiecza przed wilgocią, pomagając utrzymać drewno w suchym i zdrowym stanie.
  • Utrzymanie porządku: Płachta ochronna pomaga utrzymać porządek wokół drewna kominkowego. Chroni deski przed zabrudzeniami i zanieczyszczeniami.

Podsumowując plandeki na drzewo są świetnym sposobem na ochronę drewna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Utrzymuje je suche i zapobiega rozwojowi pleśni. Dodatkowo, plandeka pomaga w utrzymaniu porządku i zwiększa trwałość drewna.

deski przykryte plandeką

Plandeki do przykrycia drewna - zamówienia na wymiar

Gotowe formaty kotar nie są wystarczające do Twoich potrzeb? Oferujemy realizację zamówień na wymiar!

  • Produkujemy plandeki na drewno na wymiar, dzięki czemu zawsze przykryjesz całą powierzchnię i nie musisz szukać brakujących centymetrów przy zakupie produktu gotowego.
  • Oprócz rozmiaru plandek, oferujemy również dobór oczek montażowych, które umożliwiają łatwe i szybkie mocowanie plandeki do drewna. Dzięki temu plandeka będzie stabilnie przykrywać drewno, skutecznie zabezpieczając np. przed wodą.
  • Ponadto, mamy szeroką gamę kolorów RAL do wyboru. Dzięki temu możesz dostosować wygląd plandeki do otoczenia lub zgodnie z osobistymi preferencjami i gustem. 
  • Dzięki naszym usługom docinania na wymiar, możliwości wyboru oczek montażowych oraz dużej gamy kolorów RAL, zapewniamy Ci indywidualne podejście do każdego projektu.

Skontaktuj się z naszym biurem obsługi Klienta, aby złożyć zamówienie na plandekę do przykrycia drewna i ciesz się doskonałą ochroną w połączeniu z estetycznym wyglądem.