plandeki przeźroczyste, przeźroczysta plandeki, plandeki z przeźroczystego materiału

 

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki przeźroczyste wykonane z grubej folii PCV odpornej na warunki atmosferyczne, UV i OZON. Nasze plandeki są wielosezonowe, dzięki czemu mogą zabezpieczać altanki i tarasy przez cały rok.

Co bardzo istotne, plandeki przeźroczyste posiadają wzmocnienie w postaci pasów eleganckiej plandeki PCV 650 g/m2 ELEGANT, dzięki której ich wytrzymałość wzrasta nawet 10-cio krotnie. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy szeroki wybór kolorów obwódek, między innymi biały, siwy, zielone, brązowy, ecru, i inne.

Do produkcji używamy tylko i wyłącznie materiałów oryginalnych, które zapewniają bardzo wysoką ochronę przez UV i warunkami atmosferycznymi. Dzięki temu każda plandeka przeźroczysta wytrzymuje nawet kilkanaście lat, bez większych uszkodzeń i odbarwień spowodowanych przez słońce.

 

WIĘCEJ INFORMACJI - KOM +48 509 491 716 lub biuro@plandekinawymiar.pl

 

Charakterystyka materiału:

  • obwódka - tkanina PCV 650 g/m2 ELEGANT w kolorze (do Państwa dyspozycji szeroki wybór kolorów, min. biały, siwy, zielony, brązowych, ecru i inne)
  • materiał przeźroczysty - wysokiej jakości PCV o grubości 0,7 mm lub 1 mm
  • zabezpieczenie przed UV - powłoka anty UV i anty OZON pozwalająca na zastosowanie całoroczne bez przebarwień
  • zabezpieczenie krawędzi - podwójnie zgrzane krawędzie zewnętrzne (łączenie nierozrywalne)
  • uchwyty montażowe - oczka montażowe okrągłe,  oczka montażowe owalne pod uchwyty obrotowe, kieszenie na rurki lub płaskowniki

 

Dodatkowe informacje:plandeki do zabudowy altanek i tarasów

Nasze plandeki przeźroczyste to idealne zabezpieczenie tarasów, ogródków piwnych oraz altanek. Jest to rozwiązanie bardzo wytrzymałe (wytrzymałość porównywalna do plandeki tirowych), ale również bardzo estetyczne. Nasza firma przykłada bardzo dużo wagę do walorów wizualnych, dzięki czemu każda plandeka przeźroczysta nie tylko zabezpiecza, ale również bardzo ładnie wygląda.

Plandeki z materiału przeźroczystego można stosować przez cały rok. Dzięki temu mogą Państwo korzystać z altanek i tarasów również jesienią i wczesną wiosną. Wewnątrz altan i tarasów zabudowanych naszymi plandekami przeźroczystymi mogą Państwo używać promienników ciepła, kominków, palenisk, itp. Ważne jest jedynie, aby plandeki nie były zbyt blisko źródła ciepła, ponieważ ich maksymalna temperatura pracy to + 70 st. C.

 

Jak zamontować plandeki przeźroczyste ?

Montaż plandeki z przeźroczystego materiału na altankach i tarasach jest bardzo prosty. Mogą Państwo bowiem zakupić w naszej firmie cały osprzęt potrzebny do montażu. Są to przede wszystkim uchwyty obrotowe (motylki), które przykręcają Państwo do belek pionowych w miejscach, w których plandeka posiada oczka. Następne przykręcają Państwo górę plandeki na wkręty poprzez specjalnie zakute oczka oraz zakładają boki plandeki na uchwyty obrotowe. Pozostaje przekręcić uchwyty.

   

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta

KOM +48 509 491 716

biuro@plandekinawymiar.pl