Praca operatora wózka widłowego jest trudna i wymaga skupienia, dodatkowo w okresie jesienno - zimowym jest mało komfortowa, dlatego jako producent plandek na wymiar chcielibyśmy przedstawić możliwość wyprodukowania dedykowanych pokrowców na wózki widłowe. Plandeka na wózek widłowy jest wykonana z wytrzymałego materiału PCV z przeźroczystymi elementami w formie okien. Zapraszamy do zapoznania się z produktem oraz kontakt z działem obsługi klienta.

baner wózek widłowy

Jak jest wykonana plandeka na wózek widłowy?

Plandeka do wózka widłowego wykonana jest przede wszystkim w postaci jednego elementu jak można zauważyć na poniższym zdjęciu. Pomaga to zamontować pokrowiec na wózku i ogranicza ilość punktów mocowań.

Plandeki na wózki widłowe wykonujemy z gumowanego materiału PCV o gramaturze 650g/m2 oraz przezroczystej folii, która pełni funkcję okien. Materiał PCV jest bardzo wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie oraz promieniowanie UV. Ponadto jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości.

Plandeka na wózek widłowy ma zakute oczka montażowe, uchwyty na pasy oraz pasy. Wszystkie te elementy są rozmieszczone zgodnie z życzeniem klienta. Do jego decyzji pozostaje również kolor, najpopularniejsze barwy to: brązowy, biały, ecru, czerwony, niebieski, zielony, czarny.

Plandeka na wózek widłowy

Produkcja plandeki na wózek widłowy na wymiar

Każda plandeka na wózek widłowy produkowana jest dla konkretnego klienta, według podanych przez niego wymiarów. Czas realizacji trwa od 8 do 14 dni, a cena uzależniona jest od rozmiaru, skomplikowania kształtu oraz zamontowanych dodatków na plandece.

W celu uzyskania wyceny prosimy o kontakt z naszym działem obsługi Klienta.

Dlaczego warto stosować plandekę do wózka widłowego?

Taka plandeka chroni operatora wózka przed opadami atmosferycznymi, wiatrem lub zanieczyszczeniami. W ten sposób zwiększamy komfort operatora wózka co może przekładać się na jego wydajność i koncentrację.

Plandeki na wózki widłowe sprzedaż online

Aby zamówić plandekę do wózka widłowego zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym w celu uzyskania oferty. Plandeki wysyłamy w każde miejsce w Polsce za pomocą kurierów. Wysyłka za granicę również jest możliwe. Skontaktuj się z nami!

Produkujemy również pokrowce na wózki widłowe i pozostały sprzęt magazynowy