Plandeki do zabudowy altanek i tarasu z oknami

Oferujemy Państwu eleganckie i bardzo wytrzymałe plandeki do zabudowany tarasu i altany, wykonane z tkaniny PCV 650 g/m2 z oknami.

Wszystkie plandeki do zabudowy w ogrodach produkujemy na dokładny wymiar klienta. Dzięki temu oferowane plandeki zawsze idealnie pasują do danej konstrukcji i tym samym pięknie się prezentują.

Gwarantujemy Państwu ekspresową wycenę oraz krótki termin realizacji zamówienia. Plandeki na taras i do altan produkujemy w przeciągu ok. 3-4 dni roboczych. Jeżeli termin jest wydłużony - informujemy o tym klientów.

Przykładowe realizacje:

Plandeki do zabudowy altanek i tarasów - specyfikacja techniczna:

  • Materiał - PCV ELEGANT (polichlorek winylu)
  • Gramatura - 650 g/m2
  • Okna - wysokość 130 cm (możliwość oddzielenia szprosami)
  • Montaż - oczka okrągłe, oczka owalne, kieszenie na rurki, kieszenie na linki

Jak prawidłowo zmierzyć plandeki do zabudowy altanek i tarasów ?

Bardzo często klienci proszą nas o przeprowadzenie pomiarów. Jest to jednak nieopłacalne, ponieważ pomiarów można dokonać bardzo łatwo i szybko samemu. Do tego celu będziecie potrzebowali trochę chęci oraz miary metrówki.

Taras lub altankę mierzymy od belki do belki (od lewej krawędzie lewej belki do prawej krawędzi prawej belki). Następnie mierzymy grubość danej belki. Takie wymiary wystarczy nam przesłać. Wystarczy nam to w zupełności, aby wykonać idealnie pasującą plandekę.

Czy plandeka do zabudowy altanki i tarasu jest odporna na warunki atmosferyczne ?

Oferowane plandeki na taras i do altan są bardzo wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne. Mogą przebywać na wolnym powietrzu przez cały rok, zarówno w upalne, jak i mroźne dni. Są to plandeki w 100 % wodoodporne, dzięki czemu nie straszny im ulewny deszcz. W przypadku wilgotnego klimatu nie trzeba się martwić o pleśń, ponieważ plandeki są przed nią odpowiednio zabezpieczone. Plandeki do zabudowy są również zabezpieczone przed niekorzystnym działaniem promieni UV oraz ozonu. Przed rozerwaniem plandek podczas silnych porywów wiatru, chronią solidnie podwójnie zgrzane krawędzie zewnętrzne.

Jak zamontować plandeki do zabudowy altan i tarasów ?

Najprostszy i najbardziej pragmatyczny sposób montażu, to montaż na oczka obrotowe. Takie oczka gwarantują możliwość szybkiego zdejmowania oraz zakładania plandek. Na jedno oczko można założyć dwie plandeki, dzięki czemu na jednej belce wystarczy zamontować jedną linie uchwytów. Uchwyty obrotowe mocowane są do belek przy pomocy wkrętów do drewna. W przypadku konstrukcji stalowej (co zdarza się niezwykle rzadko), uchwyty można przyspawać do konstrukcji.

Czy plandeki do zabudowy altanek mogą być zwijane do góry  ?

Oczywiście, że tak ! Wszystkie plandeki możemy wyposażyć w odpowiednie paski zapięciowe, które umożliwiają szybkie podwijanie i podwieszanie plandek. Jest to szczególnie przydatne w ciepłe dni, kiedy używanie plandek nie jest konieczne. Paski do podwieszania plandek są nitowane do plandeki, dzięki czemu montaż jest pewny i solidny. Aby ułatwić zwijanie, u dołu plandeki przygotowujemy kieszeń do włożenia druta lub rurki. Wówczas zwijanie ręczne jest dużo łatwiejsze.

Jakie kolory są dostępne ?

Standardowe kolory plandek do zabudowy altan, tarasów i ogródków piwnych to: brązowy, ecru, piaskowy, siwy, biały, itp. Nasza firma posiada jednak bardzo bogaty wybór kolorów, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć plandeki w dowolnym kolorze. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie kolory będziemy posiadali w naszym magazynie. W związku z tym, przed zamówieniem należy zapytać o dostępność.

przykładowe kolory plandek

Biuro obsługi klienta (wyceny i zamówienia):

+48 509 491 716

+48 698 145 836

biuro@plandekinawymiar.pl

plandeki do zabudowy altanek i tarasów