Nasza firma oferuje najwyższej jakości plandeki na wagony kolejowe wykonane z dwóch rodzajów, bardzo wytrzymałych tkanin.

Wszystkie plandeki na wagony oferowane przez naszą firmę posiadają wzmocnione (podwójnie zgrzane) krawędzie oraz solidne oczka STEEL STRONG (ocynkowane), zakuwane w sposób zapobiegający ich wyrwaniu.

Plandeki na wagony produkujemy z dwóch gramatur:

Plandeka wagonowa PE (PP) 200 g/m2 to innymi słowy wytrzymała plandeka z polietylenu, powlekanego dodatkowo polipropylenem. Jest to oczywiście tkanina w 100 % wodoodporna oraz o odpowiedniej wytrzymałości na zerwanie. W przypadku PE (PP) 200 g/m2 ważną rolę pełni odpowiedni montaż i zabezpieczenie krawędzi. Ze swojej strony oferujemy solidne wzmocnienie krawędzi oraz gęsto zakute oczka montażowe, które pozwolą na w pełni solidny montaż na wagonach. Plandeki na wagony PE (PP) 200 g/m2 dostępne są w trzech wariantach kolorystycznych - jasny siwy, niebieski lub zielony.

Plandeka wagonowa PCV 680 g/m2 jest to plandeka z rodziny wytrzymałych plandek przeznaczonych do transportu drogowego. Jest to bardzo popularna tkanina, ponieważ jest szeroko stosowana przy naczepach TIR, a także wywrotkach i przyczepkach. Tkanina ta wykonana jest z wysokiej jakości polichlorku winylu - jest w 100 % wodoodporna i posiada bardzo wysoką wytrzymałość. Oczywiście dodatkowo wzmacniamy podwójnie krawędzie i zakuwamy oczka STEEL STRONG. Plandeki na wagony z PCV 680 g/m2 dostępne są w pełnej gamie kolorystycznej. Na plandekach tych można również drukować (oferujemy nadruk laminowany).

plandeki-na-wagony-kolejowe

Plandeki na wagony - dlaczego wybrać naszą firmę ?

  • Nasze tkaniny są najwyższej jakości - nie korzystamy z tanich i zleżałych materiałów pochodzących z dalekiego importu. Oferowane plandeki na wagony produkowane są ze sprawdzonych tkanin, z których korzystamy już od blisko 15 lat.
  • W cenie plandek wzmacniamy krawędzie - nieodpłatnie wzmacniamy wszystkie krawędzie zewnętrzne, dzięki czemu wytrzymałość plandek wzrasta nawet kilkukrotnie.
  • Zakuwamy oczka STEEL STRONG - posiadamy oczka ze stali ocynkowanej, które gwarantują wysoką wytrzymałość oraz nie wyrywają się z plandeki powodując jej uszkodzenie.

Co wyróżnia naszą firmę:

  • Działamy bardzo szybko - klient oferty otrzymują kilka chwil po przesłaniu zapytania / termin realizacji nie przekracza zazwyczaj 5-6 dni roboczych.
  • Posiadamy rozwiniętą logistykę - zamówienia docierają do klientów na czas dzięki korzystaniu z zaufanych firm kurierskich.
  • Odbieramy telefony - w naszej branży zdarza się, że ciężko dodzwonić się do działów handlowych. Nasza dział handlowy jest do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. W soboty i niedziele można kontaktować się z nami za pośrednictwem maila (oferty weekendowe klienci otrzymują w poniedziałek rano).

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty !