Masz w swoim ogrodzie taras albo altanę? Świetnym rozwiązaniem będzie dodatkowe zamontowanie folii PCV. Folia na taras i altanę doskonale sprawdzi się jako płachta ochronna przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi np. silny wiatr, deszcz, a nawet śnieg. Dzięki temu cała konstrukcja tarasu lub altany, jak i przedmioty, które się tam znajdują np. grill, rowery, meble ogrodowe etc. będą skutecznie zabezpieczone. 

baner folia na taras

W ofercie naszej Firmy znajdą Państwo najlepszej jakości folie pcv. Folia na taras jest przez nas produkowana na wymiar podany przez Klienta. Ze względu na wiele możliwości modyfikacji np. wybranie koloru, oczek montażowych, dodanie okien z folii transparentnej, rzepów do podwieszania wybranych ścianek i wiele innych, każdy nasz projekt jest niepowtarzalny. Specjalizujemy się w indywidualnych zamówieniach “szytych na miarę" potrzeb naszych Klientów.

Gruba folia na taras z wytrzymałego PCV

Oferowana przez nas folia na taras i altanę (PCV) to najwyższej klasy materiał. Wykonujemy je z grubej folii PCV (1 mm) całkowicie przeźroczystej, obszytej eleganckim materiałem PCV 650 g/m2 w kolorze. Do wyboru mamy całą gamę kolorystyczną, min. brązowy, ecru, biały, szary, zielony, itp. Naszą przewagą nad konkurencyjnymi firmami jest produkcja foli w połączeniu z bardzo wytrzymałą plandeką o gramaturze 650g/m2. Jej wytrzymałość jest równa foliom, które zabezpieczają samochody ciężarowe. Folia przeźroczysta jest odporna na promieniowanie UV, dzięki temu nie nabiera mlecznego koloru po długiej ekspozycji na słońce.

Folia na taras i altanę produkowana na wymiar

Folie altankowe to produkcja na wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do swojego zastosowania. Naszym priorytetem jest idealne dopasowanie folii altankowej do altanki lub tarasu, ponieważ tylko dobrze dopasowana będzie idealnie zabezpieczała i ładnie wyglądała.

Folia PCV jest często używana do pokrycia altan ogrodowych ze względu na jej następujące właściwości:

  1. Ochrona przed warunkami atmosferycznymi: Folia PCV chroni altanę przed deszczem, śniegiem i słońcem.
  2. Trwałość: materiał jest odporny na działanie promieniowania UV, co zwiększa jej trwałość.
  3. Łatwy montaż: Folia PCV jest łatwa w montażu i może być szybko zamocowana
  4. Niskie koszty: Folia PCV jest tańszą alternatywą dla innych materiałów, takich jak drewno lub blachy.
  5. Łatwe czyszczenie: Folia PCV jest łatwa do oczyszczenia i może być umyta wodą lub delikatnymi detergentami.
  6. Szeroka gama kolorów: Folia PCV jest dostępna w wielu kolorach.

Jakie informacje potrzebne są do wyceny?

Do przygotowania wyceny będziemy potrzebowali wymiary razem z belkami, czyli szerokość i wysokość. Po zaakceptowaniu oferty przygotujemy dla Państwa rysunek techniczny do akceptacji, na podstawie którego wyprodukujemy plandeki. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem oferty lub mają więcej pytań, prosimy o kontakt 609 038 703 lub przesłanie do nas maila - biuro@plandekinawymiar.pl.

rolety foliowe zwijane mechanicznie
W TYM MOMENCIE DOSTĘPNE SĄ JEDYNIE PLANDEKI ROLOWANE RĘCZNIE, NA UCHWYTACH OBROTOWYCH.

 

Ściany boczne do altanki i tarasu

Ściany boczne do altanki i ściany boczne do tarasu to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć konstrukcję, ale również wszystko to co znajduje się wewnątrz niej, podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Zabudowa tarasu i zabudowa altanki pozwala również na wykorzystanie ich w okresie jesiennym i zimowym. Altankę możemy zaaranżować na magazynek i przechowywać w niej, np. meble ogrodowe, czy sprzęt ogrodowych, podobnie zresztą jak na zabezpieczonym tarasie. Ponadto zabudowany folią taras idealnie sprawdza się jako palarnia lub chłodnia podczas świąt i imprez okolicznościowych.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania oferty !

609 038 703

biuro@plandekinawymiar.pl

Ile czeka się na zamówienie folii przeźroczystych do altanki ?

Termin realizacji zamówienia jest bardzo krótki i w naszej firmie wynosi 3-5 dni roboczych. W tym czasie produkujemy dla Państwa ścianki boczne do altanki. Przed produkcją przygotowujemy jednak rysunek wykonawczy, na którym widzicie Państwo rozmieszczenie okien, kolor, itp. Dopiero po akceptacji rysunków, zamówienie trafia na produkcję i ścianki boczne są zgrzewane.

Czy folie na taras można myć ?

Do mycia foli PCV można użyć ciepłej wody z detergentem lub środka do mycia plandek. Należy unikać silnych środków chemicznych i szczotek, aby nie uszkodzić powierzchni plandeki. Po umyciu należy ją dokładnie wysuszyć. W przypadku przezroczystych folii pcv należy zrezygnować ze wszelkich środków myjących. Nieodpowiednio dobrany detergent może uszkodzić filtr UV, dlatego okna plandek zalecamy myć wyłącznie ciepłą wodą np. przy użyciu myjek ciśnieniowych.