Nasza firma oferuje Państwu wysokiej jakości folie do altanki i folie na taras. Wykonujemy jest z grubej folii PCV (1 mm) całkowicie przeźroczystej, obszytej eleganckim materiałem PCV 650 g/m2 w kolorze. Do wyboru mamy całą gamę kolorystyczną, min. brązowy, ecru, biały, szary, zielony, itp.

Folie altankowe to produkcja na wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują do swojego zastosowania. Naszym priorytetem jest idealne dopasowanie folii altankowej do altanki lub tarasu, ponieważ tylko dobrze dopasowana będzie idealnie zabezpieczała i ładnie wyglądała.

Do przygotowania wyceny będziemy potrzebowali wymiary razem z belkami, czyli szerokość i wysokość. Jeżeli są Państwo zainteresowani uzyskaniem oferty lub mają więcej pytań, prosimy o kontakt KOM +48 509 491 716 lub przesłanie do nas maila - biuro@plandekinawymiar.pl.

 

rolety foliowe zwijane mechanicznie
W TYM MOMENCIE DOSTĘPNE SĄ JEDYNIE PLANDEKI ROLOWANE RĘCZNIE, NA UCHWYTACH OBROTOWYCH.

 

Folie altanki i folie tarasowe

  • Wszystkie folie wykonane są z wysokiej jakości materiału PCV - materiał przeźroczysty jest grubości 1 mm, natomiast obwódka wykonana jest z wytrzymałego PCV 650 g/m2.
  • Folie do altanki i folie na taras posiadają bardzo wysoką odporność na warunki atmosferyczne, wiatr, deszcz, śnieg, grad, zimno i upał.
  • Jest to rozwiązanie całoroczne - nie musi być demontowane na zimę.
  • Istnieje możliwość wykonania na prowadnicach, zwijania do kasety.
  • Folia przeźroczysta PCV jest pokryta filtrem UV, dzięki czemu nawet po kilku latach nie staje się mleczna.
  • Nasza firma folie do altanek produkuje na wymiar, dzięki czemu zawsze idealnie pasują. Wykonujemy również folie altankowe i tarasowe w formie trapezu (ze skosami) i w formie trójkąt (szczyty).

 

Ściany boczne do altanki i tarasu

Ściany boczne do altanki i ściany boczne do tarasu to bardzo popularne rozwiązanie, które pozwala zabezpieczyć konstrukcję, ale również wszystko to co znajduje się wewnątrz niej, podczas niekorzystnych warunków pogodowych. Zabudowa tarasu i zabudowa altanki pozwala również na wykorzystanie ich w okresie jesiennym i zimowym. Altankę możemy zaaranżować na magazynek i przechowywać w niej, np. meble ogrodowe, czy sprzęt ogrodowych, podobnie zresztą jak na zabezpieczonym tarasie. Ponadto zabudowany folią taras idealnie sprawdza się jako palarnia lub chłodnia podczas świąt i imprez okolicznościowych.

 

Jak zabezpieczyć altankę i taras ?

Najlepszym sposobem na zabezpieczenie altankiścianki z folii przeźroczystej. Nasza firma produkuje ścianki boczne do altanki zabezpieczające przed wiatrem i warunkami atmosferycznymi. Oferujemy również lekkie folie z polietylenu (kolor niebieski, zielony lub szary) do zabezpieczania altanek na zimę. Jest to rozwiązanie wytrzymałe i dużo bardziej estetyczne, niż np. zabezpieczanie altanki przy pomocy folii stretch.

 

Ile czeka się na zamówienie folii przeźroczystych do altanki ?

Termin realizacji zamówienia jest bardzo krótki i w naszej firmie wynosi 3-5 dni roboczych. W tym czasie produkujemy dla Państwa ścianki boczne do altanki. Przed produkcją przygotowujemy jednak rysunek wykonawczy, na którym widzicie Państwo swoje folie altankowe, rozmieszczenie okien, kolor, itp. Dopiero po akceptacji rysunków, zamówienie trafia na produkcję i ścianki boczne są zgrzewane.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem obsługi klienta w celu uzyskania oferty !

KOM +48 509 491 716

biuro@plandekinawymiar.pl