Cennik plandek to bardzo pożądane narzędzie wśród naszych klientów, dlatego postaramy się przedstawić Państwu przybliżony cennik plandek. Na jego podstawie mogą Państwo wyliczyć przybliżoną cenę swojej plandeki. Prosimy jednak pamiętać o tym, że nie jest to wiążąca wycena, ponieważ ceny materiałów zmieniają się dość dynamicznie.

W celu uzyskania wiążącej oferty, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta. Przygotujemy wówczas ofertę na interesujące Państwa plandeki. Postaramy się ją przygotować tak szybko jak to możliwe, a w tym czasie możecie Państwo przybliżoną cenę sprawdzić w naszym cenniku plandek.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami. Biuro handlowe jest do Państwa dyspozycji pod numerem 609 038 703 lub biuro@plandekinawymiar.pl.

 

Cennik plandek 2019

[supsystic-tables id=4]

 

Ile kosztują plandeki na wymiar ?

Plandeki na wymiar wyceniamy zawsze indywidualnie. Dlatego bardzo prosimy cennika nie traktować jako wiążącej oferty. Wiążącą ofertę wykonujemy tylko i wyłącznie mailowo. Aby policzyć przybliżoną cenę plandeki na wymiar, wystarczy policzyć jej pole powierzchni i pomnożyć razy cenę w cenniku plandek. Otrzymana cena będzie przybliżoną ceną plandeki, którą Państwo szukają.

 

Czy kolor plandeki ma wpływ na cenę ?

W przypadku koloru może on mieć wpływ na cenę. Plandeki w kolorach standardowych mają taką samą cenę. Niestety w przypadku odcieni kolorów standardowych i kolorów niestandardowych, np. fioletowego, różowego, ecru, itp., cena zawsze ustalana jest indywidualnie.

 

Czy rozmiar plandeki wpływa na cenę metra kwadratowego ?

Oczywiście ! W przypadku bardzo małych plandek, cena metra kwadratowego jest nieco wyższa. Plandeki o dużych i bardzo dużych gabarytach oferujemy zawsze w cenach z naliczonym rabatem handlowym. Za małe plandeki uważamy te poniżej 5 m2 (nie dotyczy samogasnących i plandek z oknem).

 

Czy cennik plandek obejmuje minimum zakupowe ?

Cennik plandek nie obejmuje minimum zakupowe. W naszej firmie obowiązuje minimum produkcyjne na poziomie 200 zł netto / 246 zł brutto. Oznacza to, że najmniejsza wartość zamówienia wynosi 200 zł netto / 246 zł brutto. Poniżej tej kwoty nie możemy zrealizować zamówienia. Jeżeli więc cennik plandeki Państwu pomoże, ale wartość zamówienia nie przekroczy 200 zł netto, wówczas nie będziemy mogli zrealizować Państwa zamówienia.

 

Ile kosztuje wysyłka ?

Nasza firma oferuje dostawy na terenie całej polski oraz europy. Korzystamy z firmy kurierskiej DB Schenker, która gwarantuje szybkie dostawy mały i bardzo dużych paczek i palet. W przypadku mniejszych zamówień koszt wysyłka wraz z pakowaniem to ok. 40 zł netto. Wysyłka palety to koszt 135 zł netto. Wysyłka plandek z oknami to koszt ok. 50 zł netto. Cennik plandek nie obejmuje kosztów wysyłki.

cennik plandeki, plandeki cennik, ile kosztuje plandeka, cena plandeki

Czy cena plandeki może się zmienić ?

Nasza oferta jest zazwyczaj ważna przez 5 dni roboczych. Jest to związane z faktem, iż ceny materiałów wahają się i mogą ulec zmianie. Dzięki temu jesteśmy nieco zabezpieczeni przed ewentualnymi skokami. Nie mniej jednak skoki są tak małe, że nigdy nie zdarzyło nam się podnosić Państwu z tego powodu ceny. Warto jednak po przeterminowaniu oferty poprosić o jej aktualizacje. W 99 % przypadków, otrzymają Państwo od nas maila o treści ,,cena bez zmian". Oznaczać to będzie, że oferta cenowa jest nadal ważna i można się na niej opierać składając zamówienie.

 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszą firmą. Postaramy się przygotować ofertę bardzo szybko tak, aby cennik plandek był niepotrzebny.