Bardzo często klienci pytają nas gdzie kupić plandeki. Odpowiedź jest bardzo prosta. Plandeki można kupić w naszej firmie. Oferujemy Państwu zarówno plandeki ochronne standardowe, o gramaturach 130 g/m2 i 210 g/m2, jak również plandeki na wymiar. Wszystkie plandeki dostarczamy kurierami w dowolne miejsce kraju, przy czym gwarantujemy bardzo krótkie terminy realizacji.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty i kontaktu z naszym biurem obsługi klienta, pod numerem 609 038 703 lub biuro@plandekinawymiar.pl.

przykładowe kolory plandek

Gdzie kupić plandeki ochronne ?

Jeżeli nie wiesz gdzie kupić plandeki okryciowe i plandeki ochronne, zapraszamy do naszego sklepu internetowego z plandekami. Oferujemy tam najbardziej popularne wymiary, między innymi 6x10, 6x12, 8x10, 8x12, 10x12, 10x15, 12x18, 15x20, 20x20 mb. Posiadamy w ofercie najbardziej popularne gramatury, tj. 130 g/m2 i 210 g/m2. Plandeki ochronne zakupione w naszym sklepie wysyłamy tego samego lub następnego dnia roboczego kurierami DPD lub DB Schenker (w zależności od wagi). Średni termin realizacji zamówienia to ok. 2-3 dni robocze. W przypadku chęci zamówienia większej ilości, prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta. Być może będzie mogli zaproponować rabat.

Gdzie kupić plandeki na wymiar PCV i PE ?

Plandeki PCV możecie Państwo kupić w naszej firmie. Podobnie sprzedajemy plandeki PE. W przypadku plandek PCV i plandek PE produkujemy je na dokładny wymiar klienta. Termin realizacji zamówienia jest zależny od obłożenia produkcji i wynosi ok. 5 dni roboczych. Jeżeli nie wiecie gdzie kupić plandeki na wymiar, prosimy o kontakt z naszym biurem obsługi klienta.