zabudowy plandekowe na wymiar, zabudowy na altankę, zabudowy do wiaty, zabudowy z plandeki

 

Zabudowy plandekowe to bardzo popularne rozwiązanie pozwalające na zamknięcie wiat, altan, tarasów i budynków gospodarczych i gospodarskich. Nasza firma oferuje zabudowy plandeki do wymiar, wykonane z wysokiej jakości materiałów odpornych na warunki atmosferyczne.

Możemy zaproponować Państwu zabudowy z plandek PCV 650 g/m2 w kolorach białym, szary, zielony, niebieskim, ecru, brązowy, czerwonym, pomarańczowym i żółtym. Oferujemy również zabudowy z plandek przeźroczystych, plandeki samogasnących z atestem trudnopalności B oraz cieńszych plandek polietylenowych. Do zabudowy dołączamy również cały osprzęt, potrzebny do jej montażu. Ścianki można rolować ręcznie do góry lub przesuwać na boki, w zależności od zamówionego i preferowanego rozwiązania.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu z naszymi doradcami pod numerem telefonu 609 038 703 lub mailowo. W przypadku zapytań ofertowych, prosimy o przygotowanie wymiarów oraz zdjęć obiektu do zabudowy, a następnie przesłanie ich na maila biuro@plandekinawymiar.pl. Ofertę przygotujemy o prześlemy drogą mailową.

 

Jakie zabudowy plandekowe oferujemy ?

  • Zabudowy z plandeki PCV 650 g/m2 – wykonywane są z plandek nieprzeziernych, wykonanych w całości w kolorze. Są bardzo wytrzymałe, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez cały rok. W ofercie posiadamy bardzo dużo kolorów, między innymi zabudowy białe, szare, zielone, niebieskie, czerwony, pomarańczone, żółte, brązowe, ecru, itp. Wszystkie plandeki posiadamy podwójnie zgrzane krawędzie, na których zakuwamy otwory montażowe. Dzięki temu nie ma ryzyka wyrwania otworów montażowych, podczas silnych porywów wiatru.
  • Zabudowy z plandek przeźroczystych – wykonane przy użyciu bardzo wytrzymałej folii przeźroczystej PCV o grubości ok. 1 mm. Folia jest odporna na warunki atmosferyczne i UV, dzięki czemu nie blednie i nie zmienia koloru z biegiem lat. Folia przeźroczysta musi zostać obrobiona plandeką PCV 650 g/m2 w kolorze. Całość mogą Państwo rolować do góry, dzięki czemu zabudowa nie musi mieć stałego charakteru.
  • Zabudowy z tkaniny trudnopalnej – wykonane z plandek posiadających atest trudnopalności. Są to zabudowy plandekowe z materiału PCV 650 g/m2, któty w swoim składzie posiada specjalny trudnopalny proszek. Dzięki niemu, w przypadku zapłonu materiału, musi on natychmiast zgasnąć.
  • Zabudowy lekkie – wykonujemy jest z materiały PE (PP) o gramaturze 200 g/m2. Co bardzo istortne – nie należy traktować tego jako produkt do zabudowy stałej. Jest to tkanina lekka, która może posłużyć jako zabezpieczenie czasowe.

 

zabudowy plandekowe na wymiar

 

Jak mierzyć i montować zabudowy ?

Zabudowy plandekowe są bardzo proste do montażu. Zacznijmy jednak od pomiarów, które również są bardzo proste. Tarasy, altanki i wiaty składają się najczęściej z kilku ścian, które podzielone są na mniejsze przęsła, podzielone belkami pionowymi. Pomiaru należy dokonać stojąc przodem do konstrukcji. Mierzymy każde przęsło od lewej strony lewej belki, do prawej strony prawej belki. Następne wysokość od górnej krawędzi górnej belki, do samego dołu. Takie wymiary prosimy o przesłanie na naszego maila, tj. biuro@plandekinawymiar.pl.

Montaż jest również bardzo prosty. Do zabudowy plandekowej dołączamy uchwyty obrotowe i paski do podwieszenia. Wystarczy przykręcić uchwyty obrotowe do belek i następnie założyć na uchwyty ścianki. Jeżeli chcą Państwo rolować do góry ścianki, wówczas do górnej belki dodatkowo należy przykręcić paski do podwieszenia.

 

Ile kosztują zabudowy plandekowe ?

Koszt zabudowy waha się od 15 zł / m2 do 80 zł / m2 + osprzęt do montażu, który jest doliczany opcjonalnie na życzenie klienta. Wycena jest jest indywialna, a ceny podane powyżej, prosimy traktować jako orientacyjne, a nie końcowe. W celu zyskania dokładnej wyceny Państwa zabudowy plandekowej, prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta.