Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na plandeki na budowę. Oferujemy produkty najwyższej jakości, szybką realizację, konkurencyjne ceny oraz spełnienie wszelkich oczekiwań i potrzeb. Dzięki zastosowaniu najwytrzymalszych materiałów, nasze plandeki na budową są trwałe, odporne na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. 

baner plandeki budowlane

Jeśli jesteś w trakcie budowy lub remontu i szukasz sposobu na zabezpieczenie wnętrza budynku, z pomocą przychodzi plandeka PE. Dzięki zastosowaniu materiału PE otrzymasz plandekę o dużym rozmiarze ale z zachowaniem niskiej wagi i całkiem wysokiej wytrzymałości.

Zabezpiecz swój budynek, otwory okienne etc. przed niekorzystnymi warunkami takimi jak śnieg, deszcz, wiatr oraz mróz. 

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z naszym działem obsługi Klienta. Dobierzemy odpowiedni rozmiar plandeki, tak aby były idealnie dopasowane do wymagań budowy. Gwarantujemy szybką i fachową obsługę. Realizujemy zamówienia indywidualne oraz dostarczamy plandeki na terenie całego kraju.

Jaki materiał na plandeki budowlane?

Wśród materiałów plandekowych wyróżniamy dwa główne: PCV o gramaturze 650 g/m2 oraz plandekę PE 220 g/m2. Różnią się one strukturą i grubością, a co za tym idzie, również wytrzymałością. W zależności od zastosowania należy zastosować odpowiedni materiał.

Plandeki na budowę - zastosowanie

Plandeki na budowę mają wiele zastosowań. Dzięki swoim właściwościom świetnie sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach. Plandeki na budowę wykorzystywane są w celu zwiększenia bezpieczeństwa i ochrony materiałów budowlanych. Oto przykłady zastosowań plandeki na budowę. 

Plandeka na strop i otwory okienne

Ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Często otrzymujemy zlecenia na wyprodukowanie plandeki ochraniającej przed deszczem, śniegiem na stropy, otwory okienne, więźby dachowe etc.

Plandeka remontowa, przeciwpyłowa

Świetnie sprawdza się w przypadku remontów części budynku lub budowy kolejnych budynków na działkach, na których już znajdują się użytkowane przestrzenie. Zastosowanie plandek działowych pomaga w zachowaniu bezpieczeństwa pracowników i przechodniów. Ochrona przed pyłem. Najczęstszy problem spotykany podczas remontów. Plandeki na budowę zapobiegają rozprzestrzenianiu się pyłu na terenie całej budowy oraz poza nim. Plandeki są wykorzystywane również podczas prac wewnątrz budynków.

Plandeki na materiały budowlane

Odkryty teren narażony jest na kradzieże drogocennych materiałów budowlanych. Dzięki zastosowaniu plandek na materiały budowlane jesteśmy w stanie zabezpieczyć sprzęt lub materiały budowlane przed intruzami. Dzięki plandekom wstęp na budowę zostanie ograniczony.

Plandeka izolująca budowę

Jeśli Ty lub Twoja firma jesteś w trakcie budowy/remontu w miejscu publicznym zdecyduj się na plandekę, która zasłoni aktualnie trwające prace oraz wyciszy uciążliwe hałasy. 

Plandeki na budowę - rozważ wybór materiału PP!

Dlaczego na plandeki na budowę polecamy materiał PP? Jest on zdecydowanie lżejszy, co w przypadku dużych formatów jest dużą zaletą tego surowca. Plandeka PP jest łatwa w montażu i demontażu a także przenoszeniu i transportowaniu plandek na różne budowy. Lekkość plandeki przyczynia się również do zmniejszenia całego obciążenia dla konstrukcji, na której są one montowane. Plandeki na budowę wykonane z materiału PP są również dużo tańsze od tych wykonanych z PCV.