Nasza firma oferuje profesjonalne osłony do kosiarki rotacyjnej / fartuchy do kosiarki wykonane z najwyższej jakości, grubych plandek PCV 900 g/m2.

Osłona do kosiarki rotacyjnej produkowana jest na wymiar, dzięki czemu pasuje do każdej maszyny.

Osłony i fartuchy do kosiarki rotacyjnej zapobiegają odskakiwaniu kamieni oraz innych przedmiotów, które mogą być groźne, dla przebywających w otoczeniu ludzi, zwierząt oraz urządzeń i maszyn.

plandeki do kosiarki rotacyjnej

Osłony do kosiarki rotacyjnej - specyfikacja:

  • Tkanina - PCV 900 g/m2 SUPER STRONG
  • Wzmocnienie - potrójne krawędzie zewnętrzne zapobiegające rozerwaniu osłony
  • Dostępne kolory - żółty, zielony, czerwony, siwy, biały, czarny, pomarańczowy, itp.
 • Możliwość nadruku na plandece

Plandeki do kosiarki rotacyjnej wykonywane są z najwyższej jakości tkanin plandekowych, które odporne są na uderzenia kamieni oraz ewentualne przetarcia. Aby dodatkowo wzmocnić krawędzie zewnętrzne, nasza firma w cenie osłony potrójnie zgrzewa tkaninę na wszystkich krawędziach zewnętrznych. Wzmocnienie krawędzi sprawia, że ryzyko rozerwania się plandeki spada do minimum. Dodatkowym plusem jest to, iż osłona nawet ciągnięta po ziemi, dzięki wzmocnieniu, nie ulega przetarciom.

Osłony do kosiarki rotacyjnej produkowane są na wymiar, dzięki czemu jesteśmy w stanie wyprodukować osłony do każdej maszyny. Posiadamy bardzo bogaty wybór kolorów, które idealnie pasują do maszyn rolniczych. Od ręki produkujemy fartuchy do kosiarek w kolorach żółtym, zielonym, czerwonym, siwym, białym, czarnym, pomarańczowym, itp.

Na każdej plandece do kosiarki rotacyjnej możliwe jest naniesienie wysokiej jakości nadruku laminowanego. Jest to nadruk, który z łatwością można myć delikatną chemią przy pomocy myjki ciśnieniowej. Dzięki temu utrzymanie plandeki w przyzwoitej czystości jest banalnie proste i łatwe.

Fartuchy i plandeki do kosiarki rotacyjnej - dlaczego warto wybrać naszą firmę:

  • posiadamy blisko 25 lat doświadczenia w produkcji plandek na wymiar do rozmaitych aplikacji i maszyn rolniczych
  • gwarantujemy krótkie terminy realizacji zamówienia - średnio 3-4 dni robocze
  • plandeki wysyłamy zaufanymi firmami kurierskimi - DB Schenker oraz GLS, dzięki czemu większość paczek dojeżdża do klientów na kolejny dzień roboczy po wysyłce
 • służymy Państwu pomocą w zakresie doboru oraz pomiarów

Więcej informacji (dział handlowy):