Jednym z popularniejszych produktów produkowanych przez nas wiosną i latem jest plandeka na basen. Produkujemy je pod zamówienie Klienta na wymiar w dwóch wersjach - lekkiej na lato oraz ciężkiej na zimę. Oferujemy plandeki na baseny stelażowe, murowane oraz jacuzzi. Sprawdź naszą ofertę i realizacje.

plandeka na basen murowany

Z jakiego materiału wykonujemy plandeki na basen ogrodowy?

Plandeka na basen może być wykonana z jednego z dwóch materiałów. Pierwszym jest materiał lekki używany podczas codziennego korzystania z basenu, czyli PE (PP) 200 g/m2. Drugim materiałem jest gruby i ciężki PCV o gramaturze 650 g/m2, który sprawdzi się w miesiącach jesienno - zimowych, kiedy nie korzystamy z basenu.

Plandeka PCV ciężka - właściwości techniczne

Materiał z którego wykonana jest płachta jest odporny na uszkodzenia mechaniczne (jest to ten sam materiał stosowany na naczepach ciężarówek), dzięki czemu idealnie nadaje się na zabezpieczenie basenu na sezon jesienno - zimowy. Trwały produkt w połączeniu z oczkami i linką mocującą sprawi, że Twój basen będzie idealnie zabezpieczony. Warto wspomnieć, że PCV jest wykorzystywany jako materiał na plandeki na taras, czy plandeki na altany.

  • Tkanina - PCV - polichlorek winylu
  • Gramatura - 650 g/m2 (jest to waga 1 m2)
  • Dostępne kolory - pełny zakres kolorów
  • Maksymalny wymiar - bez ograniczeń

Plandeka PE lekka - właściwości

Materiał PE (PP) o gramaturze 200 g/m2 jest dużo lżejszą opcją od PCV, co za tym idzie doskonale nadaje się do przykrywania basenu w sezonie letnim, gdy codziennie musimy ją odkrywać i przykrywać. Plandeki na basen PE również mają zakute oczka na całym obwodzie i z pomocą linki gumowej, którą możesz u nas zakupić bardzo dobrze zabezpieczy Twój basen lub jacuzzi.

  • Tkanina - PE (PP) - polietylen powlekany polipropylenem
  • Gramatura - 200 g/m2 (jest to waga 1 m2)
  • Dostępne kolory - niebieski, zielony, siwy
  • Maksymalny wymiar - bez ograniczeń

Plandeka na basen na wymiar

90 procent naszej oferty to produkty szyte na miarę. Nie inaczej jest z plandeką na basen, którą również wyprodukujemy dla Państwa na wymiar. Zatem jeżeli Twój basen posiada nieregularny kształt lub rozmiar zapraszamy do kontaktu. Wyprodukujemy plandeki wodoodporne na basen prostokątny oraz okrągły. Nasze produkty doskonale nadają się jako plandeki na basen rozporowy, stelażowy oraz murowany.

plandeka na basen stelażowy

Rozmiar plandeki na basen

Przy produkcji na wymiar rozmiar nie ma znaczenia, czy jest to plandeka na basen 5x5 czy 4x2, a może 5x10 metrów jesteśmy w stanie ją wyprodukować. Pamiętaj, że możemy wyprodukować również plandekę okrągłą na jacuzzi.

Plandeka na oczko wodne

Będąc przy zbiornikach wodnych znajdujących się w ogrodach warto pamiętać o oczkach wodnych. W naszym portfolio realizacji posiadamy też plandekę na oczko wodne. W tym przypadku należy pamiętać, że jeśli oczko wodne jest nieregularnych kształtów, to nasz produkt musi być regularny, np prostokąt czy koło.

Jak zmierzyć plandeki na basen ?

Przed złożeniem zapytania lub wykonaniem telefonu, uprzejmie prosimy i przygotowanie wymiarów basenu. Pozwoli nam to na natychmiastową wycenę plandeki przez telefon. Wystarczą nam wymiary samego basenu - dodamy odpowiednią ilość do krawędzi bocznych tak, aby plandeka spokojnie zachodziła na brzegi basenu.

Czy plandeka na basen będzie się załamywać ?

Każda plandeka basenowa wykonywana przez naszą firmę, może zostać wyposażona w kieszenie pod spodem, w które wprowadzić można linkę gumową, linkę celną lub rurkę. Rozwiązanie to zapewnia brak efektu załamywania się plandeki, nawet jeśli zbierze się na niej duża ilość wody.

Czy z plandeki na basen może odpływać nagromadzona woda ?

Nagromadzoną wodę możemy odprowadzić z plandeki przy pomocy systemu oczek, dzięki którym woda będzie na bieżąco odpływać do basenu. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu załamywaniu się plandeki pod ciężarem wody lub śniegu oraz znacznie odciąża plandekę basenową.

 

Średni termin realizacji zamówienia wynosi ok. 6-7 dni roboczych. Dzięki temu jesteśmy liderem ekspresowych dostaw plandek produkowanych na wymiar klienta.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.