Plandeki na basen i jacuzzi

Oferujemy Państwu najwyższej jakości plandeki na basen, wykonane z europejskich tkanin PCV 650 g/m2 lub PE (PP) 200 g/m2.

Każda plandeka na basen produkowana przez naszą firmę posiada podwójnie zgrzane krawędzie, które znacznie poprawiają jej wytrzymałość oraz solidne oczka montażowe umożliwiające pewne mocowanie plandeki.

Plandeka na basen produkowana jest na wymiar. Oznacza to, że jesteśmy w stanie wyprodukować plandekę każdego rozmiaru, nawet bardzo nietypowego oraz plandekę o nietypowych kształtach - koło, trapez, romb, itp.

plandeki na basen

Plandeki na basen PE (PP) 200 g/m2 - specyfikacja techniczna:

  • Tkanina - PE (PP) - polietylen powlekany polipropylenem
  • Gramatura - 200 g/m2 (jest to waga 1 m2)
  • Dostępne kolory - niebieski, zielony, siwy
  • Maksymalny wymiar - bez ograniczeń

Plandeki basenowe PCV 650 g/m - specyfikacja techniczna:

  • Tkanina - PCV - polichlorek winylu
  • Gramatura - 650 g/m2 (jest to waga 1 m2)
  • Dostępne kolory - pełny zakres kolorów
  • Maksymalny wymiar - bez ograniczeń

Jak zmierzyć plandeki na basen ?

Przed złożeniem zapytania lub wykonaniem telefonu, uprzejmie prosimy i przygotowanie wymiarów basenu. Pozwoli nam to na natychmiastową wycenę plandeki przez telefon. Wystarczą nam wymiary samego basenu - dodamy odpowiednią ilość do krawędzi bocznych tak, aby plandeka spokojnie zachodziła na brzegi basenu.

Czy plandeka na basen będzie się załamywać ?

Każda plandeka basenowa wykonywana przez naszą firmę, może zostać wyposażona w kieszenie pod spodem, w które wprowadzić można linkę gumową, linkę celną lub rurkę. Rozwiązanie to zapewnia brak efektu załamywania się plandeki, nawet jeśli zbierze się na niej duża ilość wody.

Czy z plandeki na basen może odpływać nagromadzona woda ?

Nagromadzoną wodę możemy odprowadzić z plandeki przy pomocy systemu oczek, dzięki którym woda będzie na bieżąco odpływać do basenu. Takie rozwiązanie zapobiega nadmiernemu załamywaniu się plandeki pod ciężarem wody lub śniegu oraz znacznie odciąża plandekę basenową.

osłona na basen  plandeki na basen

Średni termin realizacji zamówienia wynosi ok. 3-4 ni roboczych. Dzięki temu jesteśmy liderem ekspresowych dostaw plandek produkowanych na wymiar klienta.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00.

Więcej informacji pod numerami telefonów: +48 509 491 716 oraz +48 698 145 836