Szukasz plandeki na ogrodzenie, aby odgrodzić się od sąsiada? A może szukasz plandeki na płot inwestycji budowlanej, aby osłonić ją przed widokiem z zewnątrz? Posiadamy rozwiązanie powyższych potrzeb i oferujemy produkcję plandek ogrodzeniowych na wymiar. Każda plandeka jest zgrzewana po podaniu dokładnego wymiar. Sprawdź co możemy Ci zaoferować.

plandeki na ogrodzenie

Produkcja plandek na płoty i ogrodzenia

Od wielu lat zajmujemy się produkcją plandek dla przemysłu, rolnictwa czy gospodarstw domowych. Posiadamy ogromne doświadczenie w zgrzewaniu plandek, co wykonujemy na szwajcarskich maszynach Leister oraz materiałach plandekowych z Włoch, Holandii oraz Niemiec.

Wystarczy, że podasz rozmiar płachty na płot, wycenimy ją w przeciągu 30 minut, a po akceptacji wyprodukujemy w czasie krótszym niż 7 dni. Skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta i otrzymaj wycenę.

Plandeki na ogrodzenie i płot - wybór materiału

W naszej firmie stosujemy materiały najwyższej jakości, więc stawiamy na dwa rodzaje. Pierwszy, mocniejszy to materiał PCV (często nazywany gumowanym), który możesz spotkać na naczepach tirów, ogródkach restauracyjnych czy altankach. Jest to bardzo mocny i odporny na wszelkiego rodzaju warunki atmosferyczne materiał, ale ze względu na swoją wagę oraz cenę rzadziej jest wybierany na płoty i ogrodzenia.

Zdecydowanie częściej nasi klienci wybierają materiał PE (PP), czyli polietylen powlekany polipropylenem. Jest to dużo lżejszy materiał, ponieważ jego gramatura to 200 g/m2, ale dzięki temu że jest w formie plecionki idealnie nada się jako plandeka na płot.

Plandeki na przepuszczają wiatru

Plandeka na płot PE 200 g/m2 występuje w trzech kolorach: niebieski, zielony oraz siwy. Każda plandeka standardowo posiada oczka montażowe rozstawione co 50 cm, które wykonane są z aluminium, dzięki czemu nie będą rdzewieć. Jeżeli potrzebujesz inne rozstawienie oczek - daj nam znać! W produkcji plandek o gramaturze mamy bardzo duże doświadczenie ponieważ stosuje się je jako plandeki na drewno, plandeki na maszyny czy plandeki na meble ogrodowe.

Plandeka ogrodzeniowa - jaki format?

Dzięki temu, że plandeki produkujemy na wymiar nie jesteśmy ograniczeni żadnymi wymiarami. Możemy przygotować plandekę na wymiar jednego panelu ogrodzenia lub na kilka na raz bez konieczności podziału plandek na pojedyncze sztuki. 

Plandeka na ogrodzenie PE 200 g/m2 sprzedaż online

Zapraszamy do składania zapytań w formie telefonicznej lub mailowej na produkcję i zakup plandek na płoty. Oferujemy szybki czas odpowiedzi na Państwa zapytanie oraz atrakcyjne ceny. Plandeki wyprodukujemy w maksymalnie 7 dni roboczych. Zapraszamy do kontaktu!