Bardzo często altany czy dobudowane tarasy to tylko stelaże, które nie posiadają ścian bocznych oraz pokrycia dachowego. W związku z tym nasza firma oferuje zadaszenie z plandeki, które możemy wykonać na wszelkiego rodzaju tarasy, ogródki restauracyjne, stelaże ogrodowe czy altanki. Zapraszamy do zapoznania się z produktem i jego właściwościami.

zadaszenie z plandeki baner

Zadaszenie na taras i do altanki na wymiar

Wszystkie zadaszenia na tarasy oraz zadaszenia do altanek wykonujemy na dokładny wymiar podany przez klienta lub zgodnie z rysunkiem nadesłanym przez klienta. Aby wykonać poprawnie pomiar należy zmierzyć konstrukcję pomiędzy górnymi belkami – długość, szerokość oraz przekątne. W przypadku realizacji zadaszeń prosimy również o wysłanie na nasz adres mailowy: biuro@plandekinawymiar.pl zdjęcia konstrukcji, dla której owe zadaszenia mamy wykonać.

Plandeka na zadaszenie tarasu i altanki - skuteczna ochrona przed słońcem i deszczem

Plandeki na wymiar idealnie nadają się do użycia ich na zadaszenie tarasu, altany czy jako plandeka do wiaty. Dzięki zastosowaniu wytrzymałego materiału PCV doskonale chronią przed deszczem, wiatrem, gradem i nie przepuszczają słońca. Plandeka PCV jest również odporna na promieniowanie UV, dzięki czemu nie będzie wyblakła po pierwszym sezonie letnim.

Właściwości materiału PCV używanego jako zadaszenie altany

PCV stosowane na zadaszenia jest materiałem najwyższej jakości, który pochodzi z Włoch, Niemiec lub Holandii. Jest to grube (gramatura 650 g/m2), gumowane i estetyczne tworzywo, dzięki któremu dach Twojej altany lub tarasu będzie szczelnie przykryty. Jest on odporny na zmienne warunki atmosferyczne, promieniowanie UV oraz lekkie zadrapania. Dostępny jest w wielu kolorach, np. niebieski, biały, ecru, czarny, brązowy, żółty, czerwony, antracytowy itd.

Zadaszenia z plandek - pozostałe zastosowania

Plandeki nadają się nie tylko do zadaszenia altany i tarasu, mogą służyć jako plandeki na dach domów podczas remontu czy całych hal i fabryk. Zazwyczaj do większych formatów używa się lżejszego materiału PE o gramaturze 200 g/m2, który również jest wytrzymały i odporny na promieniowanie, ale w dużych formatach na przykład 20x20 m czy 10x50m jest lżejszy i możliwy do nałożenia na dach. Ponadto nasi klienci używają produkowane przez nas produkty jako plandeki na piaskownice czy plandeki na płoty budowlane.

Jak wygląda montaż naszych zadaszeń?

Montaż naszych zadaszeń przesuwnych jest bardzo prosty i odbywa się we własnym zakresie. Wraz z przesyłką otrzymujecie Państwo od nas zestaw do montażu a w nim takie elementy jak: wkręty, rzymskie śruby, linki stalowe oraz rurki wzmacniające. Do tego na pewno przyda się wkrętarka, co znacznie przyspieszy pracę. Montaż zadaszeń zajmuje zaledwie chwilę i z pewnością poradzi sobie z nim jedna osoba. Oczywiście w przypadku jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji na każdym etapie realizacji zamówienia pod numerem telefonu: +48 609 038 703 .

Jaka jest cena daszków przesuwnych z plandeki?

Produkcja daszków przesuwnych z plandeki to zawsze produkcja na wymiar klienta, czyli pod konkretne zamówienie i wymagania klienta. Dlatego też nie posiadamy cennika na naszej stronie internetowej. Dopiero po otrzymaniu od Państwa zapytania z wymiarami zadaszenia oraz wybranym kolorem, jesteśmy w stanie przedstawić ofertę cenową na konkretną realizację. Na każdą ofertę odpowiadamy w możliwie najszybszym terminie. Również czas oczekiwania na gotowy daszek przesuwny nie jest długi i zajmuje zazwyczaj około 7 dni roboczych – zapraszamy do współpracy z naszą firmą!