Plandeki na kontener morski - PCV 680 g/m2

 

Oferujemy Państwu profesjonalne plandeki na kontener morski. Plandeki wykonujemy z bardzo wytrzymałej tkaniny PCV o gramaturze 680 g/m2. Nasza technologia produkcji pozwala na wytwarzanie bardzo wytrzymałych plandek, idealnych do zabezpieczania towarów na czas transportu morskiego. Nasze materiały gwarantują wytrzymałość i 100 % wodoodporność, nawet podczas sztormowej pogody.

 

Plandeki na kontener morski - co nas wyróżnia:

  • wysoka gramatura PCV 680 g/m2 - plandeka z polichlorku winylu (PCV) jest odporna na niekorzystne działanie wody morskiej. Pod wpływem kontaktu z wodą zasoloną, plandeka nie zmienia swoich właściwości fizycznych i właściwości wytrzymałościowych. Plandeka nie kruszenie i nie sztywnieje - jest elastyczna. Po zakończonym transporcie, plandekę można z łatwością umyć przy użyciu myjki ciśnieniowej.
  • oczka STEEL STRONG - oczka zakuwane w plandece to bardzo rzadko (przez stosunkowo wysoką cenę) stosowany przez konkurencję osprzęt. Oferowane oczka wykonane są ze stali ocynkowanej, dzięki czemu podobnie jak plandeka - są w 100 % odporne na wodę morską. Dzięki odpowiedniej budowie, oczka STEEL STRONG nawet podczas silnego wiatru nie wyrywają się z plandeki.
  • podwójne krawędzie zewnętrzne - kilkuletnie doświadczenie w produkcji plandek na kontenery wykorzystywane podczas transportu morskiego pozwoliło nam stwierdzić, że podwójne krawędzie to podstawa, która znacznie podnosi wytrzymałość plandek. Dlatego właśnie, wszystkie plandeki na kontener morski wyjeżdżające z naszej firmy, nawet w najbardziej podstawowej wersji posiadają podwójnie wzmocnione krawędzie.
 

plandeka-na-kontener-morski

 

Plandeki na kontenery morskie dostępne są w kilkunastu kolorach. Najbardziej popularne kolory to - biały, siwy, niebieski, zielony, czerwony, żółty. Jest oczywiście możliwość wyboru innego koloru !

 

Plandeki na kontener morski - dlaczego wybrać naszą firmę ?

  • ekspresowa wycena - nasi klienci oferty otrzymują w przeciągu kilkunastu minut od przesłanego zapytania,
  • szybka realizacji - średni czas realizacji zamówienia w naszej firmie nie przekracza 5 dni roboczych,
  • wysyłka zaufaną firmą kurierską w dowolne miejsce europy - posiadamy umowy z większością firm kurierskich, dzięki czemu plandeki dostarczamy ekspresowo w bardzo dobrej cenie,
  • serwis plandek - w przypadku jakichkolwiek problemów z naszymi plandekami, zawsze służymy pomocą.
   

Więcej informacji: +48 509 491 716