plandeki na rolkach

Oferujemy Państwu plandeki na rolkach i kotary na rolkach z kompletnym systemem do przesuwania po szynie i prowadnice. Jest to idealne rozwiązanie do tworzenia nowych stanowisk w halach produkcyjnych i usługowych,  a także w myjniach samochodowych i lakierniach samochodowych.

Nasze plandeki na rolkach mogą również pracować w spawalniach i ślusarniach. Wówczas oferowany plandeki na rolkach wykonujemy z materiału trudnopalnego, posiadającego odpowiedni atest wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

Wszystkie kotary na rolkach i plandeki na rolkach produkujemy na dokładne zamówienia klienta. Dzięki temu zawsze idealnie pasują do swojej aplikacji oraz do pomieszczeń, w których będą montowane. Pomiar oraz montaż muszą Państwo przeprowadzić we własnym zakresie.

Dostępne materiały:

  • PE (PP) 200 g/m2 - jest to najlżejszy materiał do produkcji plandek i kotar przesuwnych na rolkach. Nie polecamy do stosowania go na zewnątrz budynków, ponieważ pod wpływem silnych podmuchów wiatru może ulec zniszczeniu. Jest idealny do produkcji kotar i przepierzeń o dużych i bardzo dużych rozmiarach. Dostępne kolory to niebieski, zielony i jasny siwy.
  • PCV 650 g/m2 - jest to materiał do zastosowania zarówno wewnątrz budynków, jak i na zewnątrz. Charakteryzuje się bardzo wysoką wytrzymałością na uszkodzenia takie jak, przetarcia, rozerwanie, itp. Należy pamiętać, że materiał ten jest stosunkowo ciężki. 1 m2 waży 650 g. Plandeki nie nadają się więc do produkcji bardzo dużych kotar (przekraczających 350 m2). Dostępna pełna gama podstawowych kolorów.
  • PCV 650 g/m2 trudnopalna - to materiał bardzo podobny wytrzymałościowo do standardowego PCV 650 g/m2. Różni się składem, ponieważ zawiera specjalny dodatek w postaci trudnopalnego proszku. Dzięki temu plandeki te mogą pracować w spawalniach i ślusarniach. Oczywiście plandeki posiadają stosowany atest trudnopalności B2, wydany przez Instytut Techniki Budowlanej.

rolki do plandek, prowadnice do plandek, szyny do plandek

Plandeki na rolkach produkcja na wymiar

Wszystkie plandeki na rolkach i kotary na rolkach produkujemy na dokładny wymiar. Do wyceny będzie potrzebowali więc szerokość i wysokość plandeki. Pomiar i montaż leży po stronie klienta. Termin realizacji zamówienia jest zależny od aktualnego obłożenia produkcji oraz wielkości zamówienia, ale można przyjąć, że wynosi od 3 do 10 dni roboczych. Więcej informacji na temat ceny oraz terminu realizacji udzielimy Państwu telefonicznie i mailowo.

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym

609 038 703

biuro@plandekinawymiar.pl