Szukasz plandeki, która w 100% będzie pasować do Twojego magazynu lub hali produkcyjnej i zabezpieczy drogocenne przedmioty/maszyny? Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu to przepis na Twój sukces! Oferujemy plandeki przemysłowe, wykonane jedynie z najwyższej jakości materiałów, które są odporne na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych takich jak deszcze, mrozy oraz promieniowanie UV. 

plandeki przemysłowe baner

Posiadamy bardzo dobrze zaopatrzony magazyn, w którym znaleźć można wszelkie kolory oraz rozmiary plandek. Oprócz tego zawsze staramy się dopasować naszą ofertę do potrzeb Klientów, dlatego każde zamówienie może być szyte na indywidualny wymiar. 

Gwarantujemy najwyższą jakość wyrobu gotowego, szybki czas realizacji oraz konkurencyjne ceny. Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi Klienta. Jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie pomożemy w doborze najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy.

Plandeki do przemysłu - zastosowanie

Dzięki swoim zaletom, które wymieniliśmy powyżej, plandeki są niezwykle uniwersalnym przedmiotem. Znajdują swoje zastosowanie w wielu gałęziach polskiego przemysłu np.: 

  1. Przemysł budowlany - plandeki sprawdzają się wszędzie tam, gdzie konieczna jest ochrona przed wilgocią, deszczem, śniegiem i pyłem. Stosowane są do zabezpieczania materiałów budowlanych i narzędzi.
  2. Przemysł transportowy - jako pokrycie ładunków transportowanych, zapewniając ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi i zapobiegając utracie ładunku.
  3. Przemysł rolniczy - plandeki stosowane są jako płachta ochronna dla zbiorników z wodą i nawozami, a także do ochrony roślin przed szkodnikami i gwałtownymi zmianami pogody jak np. grad lub mróz.
  4. Przemysł magazynowy - plandeki stosowane jako ścianki odgradzające sekcje w magazynie oraz jako zabezpieczenie produktów przed kurzem, wilgocią i innymi czynnikami zewnętrznymi.
plandeka przemysłowa

Pokrowce na maszyny z zamkiem błyskawicznym

Jeśli masz w swoim magazynie maszyny lub wózki widłowe, które chcesz chronić przed różnego rodzaju zanieczyszczeniami, polecamy zastosowanie plandek z zamkiem. Pokrowce na maszyny z zamkiem błyskawicznym ułatwiają i przyspieszają proces zdejmowania i zakładania pokrowca, co jest szczególnie przydatne w przypadku częstego użytkowania maszyny.

Poniżej przedstawiam kilka przykładów zastosowania pokrowców na maszyny z zamkiem błyskawicznym:

  1. Przemysł budowlany - pokrowce na ciężkie maszyny np. koparki, ładowarki, chroniące przed kurzem, piaskiem i innymi zanieczyszczeniami,
  2. Przemysł rolniczy - pokrowce na maszyny takie jak kombajny i ciągniki, jako ochrona przed deszczem, wilgocią, błotem i pyłem,
  3. Przemysł motoryzacyjny - pokrowce na samochody i motocykle ,
  4. Przemysł magazynowy - pokrowce na maszyny magazynowe np. wózki widłowe.

Wodoszczelne plandeki na maszyny - PCV, czy PE? 

Wybór odpowiedniego materiału do produkcji wodoszczelnych plandek na maszyny zależy od czynników, takich jak rodzaj maszyny,  zastane warunki pracy oraz warunki atmosferyczne na jakie będzie narażona plandeka. Oferujemy dwa rodzaje surowców PP (PE) 220 g/m2 oraz PCV 650 g/m2. Oba materiały - PCV i PE - mają swoje zalety, w zależności od powyższych czynników nasi eksperci dobiorą odpowiedni surowiec. 

Zarówno PCV, jak i PE mogą być stosowane do produkcji wodoszczelnych plandek na maszyny. W przypadku maszyn, które są narażone na intensywne opady deszczu i śniegu, na uszkodzenie mechaniczne oraz rozdarcia ,plandeki z PCV mogą być bardziej odpowiednie, podczas gdy w przypadku maszyn, które są przechowywane wewnątrz budynków, plandeki z PE mogą być równie skuteczne i jednocześnie lżejsze i łatwiejsze w montażu.

Zadzwoń lub napisz do naszego działu obsługi klienta i otrzymaj ofertę na interesujące Cię rozwiązanie: